Fragment zdjęcia przedstawiający uczestników wycieczki do Pszczyny11 sierpnia br. z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci, które zdecydowały się wziąć udział w wycieczce do Pszczyny oraz Bielska-Białej, organizowanej przez mierzęcicki GOK. W opinii uczestników wyjazdu była to niezwykle interesująca wyprawa, która dostarczyła im wielu pozytywnych wrażeń.

Fragment zdjęcia przedstawiający dwie papugi aryJak co roku w okresie wakacyjnym, Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach prześciga się w pomysłach na atrakcyjne wycieczki dla najmłodszych mieszkańców gminy Mierzęcice. Wybór miejsca wyprawy jest zawsze skrupulatnie analizowany pod kątem aktualnych trendów, a także ilości dzieci zainteresowanych wycieczkami o podobnej tematyce w czasie poprzednich wyjazdów oraz ich opiniami dot. miejsc, które chciałyby odwiedzić.

Fragment plakatu infromacyjnego12 sierpnia br. w godz. od 16.30 do 18.30 Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza wszystkich mieszkańców na Rodzinny Turniej Sportowy. Wydarzenie zorganizowane zostanie przy Szkole Podstawowej w Toporowicach.

Fragment plakatu infromacyjnegoGminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza najmłodszych mieszkańców gminy Mierzęcice na bezpłatny spektakl pt. „Aladyn: na ratunek światu”, który wystawiony zostanie 1 sierpnia br. o godz. 16.30 w sali mierzęcickiego GOK. Do udziału w przedstawieniu teatralnym nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Fragment zdjęcia przedstawiający tańczących ludziCi, którzy mieli szansę wcześniej zobaczyć DJ WIKĘ „w akcji” z pewnością nawet na chwilę nie mieli wątpliwości, że wszyscy uczestnicy międzypokoleniowej dyskoteki organizowanej 16 lipca br. będą się bawili wyśmienicie.

Fragment plakatu infromacyjnegoWe wtorki- 12, 19 oraz 27 lipca 2022r., a także 2 i 9 sierpnia o godz.17.00 Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza wszystkich mieszkańców na zajęcia fitness, które odbywać się będą każdorazowo w Filii Bibliotecznej nr 5 w Mierzęcicach Osiedlu.

Fragment plakatu infromacyjnego21 lipca 2022r. o godz. 10.00 na terenie Centrum Kulturalno - Rekreacyjnym w Mierzęcicach zorganizowane zostanie przez mierzęcicki GOK spotkanie z płazami.

Fragment plakatu infromacyjnegoDatę 16 lipca 2022r. na długo zapamiętają i młodzi i Ci nieco starsi (tylko wiekiem) mieszkańcy gminy Mierzęcice, gdyż właśnie tego dnia, w godz. od 17.00 do 22.00, zorganizowana zostanie niezwykła, międzypokoleniowa dyskoteka.

Fragment zdjęcia dziecka w hełmie lotniczymJedyna w Polsce, najmłodsza w Europie - Górnośląsko - Zagłębiowska Metropolia w pierwszych dniach lipca obchodziła 5. rocznicę swojego powstania. To było wyjątkowo aktywne świętowanie, w związku z tym, metropolia chciała pokazać wszystko to, co ma najlepszego w zrzeszających gminach i zorganizowała 94 wydarzenia, w tym aż 68 mikrowypraw!

Fragment plakatu infromacyjnegoGminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza wszystkie dzieci na spotkania, podczas których poznamy tajniki poszczególnych zawodów.

Fragment plakatu infromacyjnegoJak co roku w okresie wakacyjnym, Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza dzieci i młodzież na ciekawe, wakacyjne wycieczki.