Miniatura - logo artykułuWójt Gminy Psary podaje do publicznej wiadomości informację o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcie pn.: "Rozbudowa drogi krajowej nr 78 odc. Przeczyce-Siewierz".

Miniatura - Herb Gminy MierzęciceObwieszczenie Wójta Gminy Mierzęcice informujące o ponownym zawiadomieniu stron postępowania dotyczącego zamierzenia polegającego na budowie i eksploatacji zespołu magazynowo - usługowo - produkcyjnego wraz z segmentami socjalno - administracyjnymi z tow. infrastrukturą, w tym zespołami parkingów.

Miniatura - Herb Gminy MierzęciceOgłoszenie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w roku 2021 w zakresie ochrony i promocji zdrowia.

Miniatura - Herb Gminy MierzęciceObwieszczenie Wójta Gminy Mierzęcice w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa obiektu inwentarskiego przeznaczonego do chowu brojlerów wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce o numerze ewidencyjnym 30 w miejscowości Toporowice, gmina Mierzęcice”.

Miniatura - Herb Gminy MierzęciceObwieszczenie Wójta Gminy Mierzęcice w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zamierzenia polegającego na budowie i eksploatacji zespołu magazynowo - usługowo - produkcyjnego wraz z segmentami socjalno - administracyjnymi z tow. infrastrukturą.

Miniatura - Herb Gminy MierzęciceWójt Gminy Mierzęcice informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Mierzęcice, przy ul. Wolności 95 od dnia 14.07.2021 r. zostało wywieszone ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Sadowiu przy ul. Zjazdowej. Przetarg odbędzie się w dniu 17 sierpnia 2021 r.

Miniatura - Herb Gminy MierzęciceWójt Gminy Mierzęcice informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Mierzęcice, przy ul. Wolności 95 od dnia 14.07.2021r. zostało wywieszone ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonych w Toporowicach przy ul. Mostowej. Przetarg odbędzie się w dniu 17 sierpnia 2021 r.

Miniatura - Herb Gminy MierzęciceWójt Gminy Mierzęcice informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Mierzęcice przy ul. Wolności 95  (od dnia 25.06.2021 r. do 16.07.2021 r.) został wywieszony wykaz nieruchomości położonej w obrębie Nowa Wieś (sołectwo Mierzęcice Osiedle) przeznaczonej do dzierżawy w drodze bezprzetargowej.

Miniatura - Herb Gminy MierzęciceNa podstawie art. 97a pkt 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jedn. Dz. U. z 2020 r. poz. 1990 ze zm.), podaję do publicznej wiadomości informację o zamiarze wszczęcia z urzędu postępowania administracyjnego w sprawie podziału nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym, oznaczonej numerem ewidencyjnym działki 374, karta mapy 5, o pow. 0,7960 ha, położonej w obrębie 0001, Boguchwałowice, dla której jest urządzona księga wieczysta CZ1Z/00005471/9.

Miniatura - Herb Gminy MierzęciceWójt Gminy Mierzęcice informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Mierzęcice przy ul. Wolności 95 (od dnia 28.05.2021 r. do 18.06.2021 r.) został wywieszony wykaz nieruchomości położonej w Sadowiu przy ul. Zjazdowej, przeznaczonej do sprzedaży.