HARMONOGRAM ODBIORU SEGREGOWANYCH
ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY MIERZĘCICE
Mierzęcice |
|||||||||||
Ulice: Bankowa, Gminna, Południowa, Wolności |
|||||||||||
23.01 |
20.02 |
19.03 |
23.04 |
21.05 |
18.06 |
23.07 | 20.08 | 17.09 | 22.10 | 19.11 | 17.12 |
Ulice: Głowackiego, Kościelna, Kościuszki, Księdza Władysława Zasadzina, Miodowa, Radosna, Widokowa |
|||||||||||
24.01 |
21.02 |
20.03 |
17.04 |
22.05 |
19.06 |
24.07 | 21.08 | 18.09 | 23.10 | 20.11 | 18.12 |
Ulice: Boczna, Kolejowa, Leśna, Sosnowa, Szkolna, Wspólna |
|||||||||||
31.01 |
28.02 |
27.03 |
24.04 |
29.05 |
26.06 |
31.07 | 28.08 | 25.09 | 30.10 | 27.11 | 30.12 |
Nowa Wieś |
|||||||||||
Ulice: Akacjowa, Poranna, Strażacka, Wojska Polskiego, Zacisze, Zawadzkiego |
|||||||||||
19.01 |
16.02 |
22.03 |
19.04 |
24.05 |
21.06 |
19.07 | 23.08 | 20.09 | 18.10 | 22.11 | 20.12 |
Ulice: Południowa |
|||||||||||
23.01 |
20.02 |
19.03 |
23.04 |
21.05 |
18.06 |
23.07 | 20.08 | 17.09 | 22.10 | 19.11 | 17.12 |
Najdziszów |
|||||||||||
Ulica: Topolowa, Tylna |
|||||||||||
18.01 |
22.02 |
21.03 |
18.04 |
16.05 |
20.06 |
18.07 | 22.08 | 19.09 | 17.10 | 21.11 | 19.12 |
Sadowie |
|||||||||||
Ulica: Daleka, Dworska, Krótka, Zjazdowa |
|||||||||||
18.01 |
22.02 |
21.03 |
18.04 |
16.05 |
20.06 |
18.07 | 22.08 | 19.09 | 17.10 | 21.11 | 19.12 |
Zawada |
|||||||||||
Ulice: Nowowiejska, Pod Gwiazdami | |||||||||||
24.01 |
21.02 |
20.03 |
17.04 |
22.05 |
19.06 |
24.07 | 21.08 | 18.09 | 23.10 | 20.11 | 18.12 |
Boguchwałowice |
|||||||||||
Ulice: Buczka, Jana Pawła II, Niepodległości, Poprzeczna |
|||||||||||
25.01 |
29.02 |
28.03 |
25.04 |
23.05 |
27.06 |
25.07 |
29.08 | 26.09 | 24.10 | 28.11 | 31.12 |
Ulice: Astrów, Biała, Bażantów, Bocianów, Błękitna, Bratków, Fiołków, Górna, Jaskółek, Jastrzębia, Kaczeńców, Kamienna, Kolorowa, Kormoranów, Krokusów, Kukułek, Nadbrzeżna, Nasturcjowa, Pierwiosnków, Piękna, Przyjaźni, Sezamkowa, Sielankowa, Skowronków, Słowików, Sokołów, Stokrotek, Szafirowa, Szpaków, Tęczowa, Tulipanów, Turkusowa. |
|||||||||||
22.01 |
19.02 |
18.03 |
22.04 |
20.05 |
17.06 |
22.07 |
19.08 | 23.09 | 21.10 | 18.11 | 16.12 |
Ulice: Aleje I – XX, Biwakowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jana Pawła II (106), Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Niepodległości (16), Parkowa, Wakacyjna, Wierzbowa |
|||||||||||
29.01 |
26.02 |
25.03 |
29.04 |
27.05 |
24.06 |
29.07 |
26.08 | 30.09 | 28.10 | 25.11 | 23.12 |
Toporowice |
|||||||||||
Ulice: Chrobakowe, Czerwonego Zagłębia, Dąbrowska, Dolna, Kwiatowa, Łąkowa, Mostowa, Ogrodowa, Ostrogórska, Urocza, Wyzwolenia |
|||||||||||
26.01 |
23.02 |
29.03 |
26.04 |
31.05 |
28.06 |
26.07 |
30.08 | 27.09 | 25.10 | 29.11 | 27.12 |
Ulice: Źródlana |
|||||||||||
18.01 |
22.02 |
21.03 |
18.04 |
16.05 |
20.06 |
18.07 |
22.08 | 19.09 | 17.10 | 21.11 | 19.12 |
Przeczyce |
|||||||||||
Ulice: 21 Stycznia, Kwiatów Polnych, Łabędzia, Młyńska, Podbiele, Podgórna, Słoneczna, Stawowa, Szeroka, Tysiąclecia, Zarzeczna, Zielona |
|||||||||||
30.01 |
27.02 |
26.03 |
30.04 |
28.05 |
25.06 |
30.07 |
27.08 | 24.09 | 29.10 | 26.11 | 24.12 |
Ulica: Stawowa - posesje o numerach 8, 12, 14 |
|||||||||||
22.01 |
19.02 |
18.03 |
22.04 |
20.05 |
17.06 |
22.07 |
19.08 | 23.09 | 21.10 | 18.11 | 16.12 |
Ulice: Podleśna, Rukoli, Targowa |
|||||||||||
24.01 |
21.02 |
20.03 |
17.04 |
22.05 |
19.06 |
24.07 |
21.08 | 18.09 | 23.10 | 20.11 | 18.12 |
Ulice: Cicha, Polna, Spokojna |
|||||||||||
25.01 |
29.02 |
28.03 |
25.04 |
23.05 |
27.06 |
25.07 |
29.08 | 26.09 | 24.10 | 28.11 | 31.12 |
Domki letniskowe |
|||||||||||
22.01 |
19.02 |
18.03 |
22.04 |
20.05 |
17.06 |
22.07 |
19.08 | 23.09 | 21.10 | 18.11 | 16.12 |
HARMONOGRAM ODBIORU BIOODPADÓW
Z TERENU GMINY MIERZĘCICE
Mierzęcice |
|||||||||||
Ulice: Bankowa, Głowackiego, Kościelna, Kościuszki, Miodowa, Radosna, Widokowa |
|||||||||||
10.01 |
7.02 |
6.03 |
3.04 |
8.05 |
5.06 |
3.07 17.07 31.07 |
14.08 28.08 |
11.09 25.09 |
9.10 | 6.11 | 4.12 |
Ulice: Boczna, Gminna, Kolejowa, Księdza Władysława Zasadzina, Leśna, Południowa, Sosnowa, Szkolna, Wolności, Wspólna |
|||||||||||
11.01 |
8.02 |
7.03 |
4.04 |
9.05 |
6.06 |
4.07 18.07 |
1.08 14.08 29.08 |
12.09 26.09 |
10.10 | 7.11 | 5.12 |
Nowa Wieś |
|||||||||||
Ulice: Akacjowa Poranna, Strażacka, Wojska Polskiego, Zacisze, Zawadzkiego |
|||||||||||
12.01 |
9.02 |
8.03 |
5.04 |
10.05 |
7.06 |
5.07 19.07 |
2.08 16.08 30.08 |
13.09 27.09 |
11.10 | 8.11 | 6.12 |
Ulice: Południowa |
|||||||||||
11.01 |
8.02 |
7.03 |
4.04 |
9.05 |
6.06 |
4.07 18.07 |
1.08 14.08 29.08 |
12.09 26.09 |
10.10 | 7.11 | 5.12 |
Najdziszów |
|||||||||||
Ulica: Topolowa, Tylna |
|||||||||||
10.01 |
7.02 |
6.03 |
3.04 |
8.05 |
5.06 |
3.07 |
14.08 28.08 |
11.09 25.09 |
9.10 | 6.11 | 4.12 |
Sadowie |
|||||||||||
Ulica: Daleka, Dworska, Krótka, Zjazdowa |
|||||||||||
10.01 |
7.02 |
6.03 |
3.04 |
8.05 |
5.06 |
3.07 17.07 31.07 |
14.08 28.08 |
11.09 25.09 |
9.10 | 6.11 | 4.12 |
Zawada |
|||||||||||
Ulice: Nowowiejska, Pod Gwiazdami | |||||||||||
10.01 |
7.02 |
6.03 |
3.04 |
8.05 |
5.06 |
3.07 17.07 31.07 |
14.08 28.08 |
11.09 25.09 |
9.10 | 6.11 | 4.12 |
Boguchwałowice |
|||||||||||
Ulice: Buczka, Jana Pawła II, Niepodległości, Poprzeczna |
|||||||||||
10.01 |
7.02 |
6.03 |
3.04 |
8.05 |
5.06 |
3.07 |
14.08 28.08 |
11.09 25.09 |
9.10 | 6.11 | 4.12 |
Ulice: Astrów, Biała, Bażantów, Bocianów, Błękitna, Bratków, Fiołków, Górna, Jaskółek, Jastrzębia, Kaczeńców, Kamienna, Kolorowa, Kormoranów, Krokusów, Kukułek, Nadbrzeżna, Nasturcjowa, Pierwiosnków, Piękna, Przyjaźni, Sezamkowa, Sielankowa, Skowronków, Słowików, Sokołów, Stokrotek, Szafirowa, Szpaków, Tęczowa, Tulipanów, Turkusowa. |
|||||||||||
8.01 |
5.02 |
4.03 |
8.04 |
6.05 |
3.06 |
1.07 |
12.08 26.08 |
9.09 23.09 |
7.10 | 4.11 | 2.12 |
Ulice: Aleje I – XX, Biwakowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jana Pawła II (106), Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Niepodległości (16), Parkowa, Wakacyjna, Wierzbowa |
|||||||||||
15.01 |
12.02 |
11.03 |
15.04 |
13.05 |
10.06 |
8.07 |
5.08 |
2.09 16.09 30.09 |
14.10 | 12.11 | 9.12 |
Toporowice |
|||||||||||
Ulice: Chrobakowe, Czerwonego Zagłębia, Dąbrowska, Dolna, Kwiatowa, Łąkowa, Mostowa, Ogrodowa, Ostrogórska, Urocza, Wyzwolenia |
|||||||||||
12.01 |
9.02 |
8.03 |
5.04 |
10.05 |
7.06 |
5.07 |
2.08 16.08 30.08 |
13.09 27.09 |
11.10 | 8.11 | 6.12 |
Ulice: Źródlana |
|||||||||||
10.01 |
7.02 |
6.03 |
3.04 |
8.05 |
5.06 |
3.07 |
14.08 28.08 |
11.09 25.09 |
9.10 | 6.11 | 4.12 |
Przeczyce |
|||||||||||
Ulice: 21 Stycznia, Cicha, Kwiatów Polnych, Łabędzia, Młyńska, Podgórna, Podleśna, Polna, Rukoli, Stawowa, Szeroka, Targowa, Tysiąclecia, Zarzeczna, Zielona |
|||||||||||
9.01 |
6.02 |
5.03 |
2.04 |
7.05 |
4.06 |
2.07 |
13.08 27.08 |
10.09 24.09 |
8.10 | 5.11 | 3.12 |
Ulice: Podbiele, Słoneczna, Spokojna |
|||||||||||
8.01 |
5.02 |
4.03 |
8.04 |
6.05 |
3.06 |
1.07 |
12.08 26.08 |
9.09 23.09 |
7.10 | 4.11 | 2.12 |
HARMONOGRAM ODBIORU NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH)
ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY MIERZĘCICE
Mierzęcice |
|||||||||||
Ulice: Bankowa, Gminna, Południowa, Wolności |
|||||||||||
23.01 |
20.02 |
19.03 |
23.04 |
21.05 |
18.06 |
23.07 | 20.08 | 17.09 | 22.10 | 19.11 | 17.12 |
Ulice: Głowackiego, Kościelna, Kościuszki, Księdza Władysława Zasadzina, Miodowa, Radosna, Widokowa |
|||||||||||
24.01 |
21.02 |
20.03 |
17.04 |
22.05 |
19.06 |
24.07 | 21.08 | 18.09 | 23.10 | 20.11 | 18.12 |
Ulice: Boczna, Kolejowa, Leśna, Sosnowa, Szkolna, Wspólna |
|||||||||||
31.01 |
28.02 |
27.03 |
24.04 |
29.05 |
26.06 |
31.07 | 28.08 | 25.09 | 30.10 | 27.11 | 30.12 |
Nowa Wieś |
|||||||||||
Ulice: Akacjowa, Poranna, Strażacka, Wojska Polskiego, Zacisze, Zawadzkiego |
|||||||||||
19.01 |
16.02 |
22.03 |
19.04 |
24.05 |
21.06 |
19.07 | 23.08 | 20.09 | 18.10 | 22.11 | 20.12 |
Ulice: Południowa |
|||||||||||
23.01 |
20.02 |
19.03 |
23.04 |
21.05 |
18.06 |
23.07 | 20.08 | 17.09 | 22.10 | 19.11 | 17.12 |
Najdziszów |
|||||||||||
Ulica: Topolowa, Tylna |
|||||||||||
18.01 |
22.02 |
21.03 |
18.04 |
16.05 |
20.06 |
18.07 | 22.08 | 19.09 | 17.10 | 21.11 | 19.12 |
Sadowie |
|||||||||||
Ulica: Daleka, Dworska, Krótka, Zjazdowa |
|||||||||||
18.01 |
22.02 |
21.03 |
18.04 |
16.05 |
20.06 |
18.07 | 22.08 | 19.09 | 17.10 | 21.11 | 19.12 |
Zawada |
|||||||||||
Ulice: Nowowiejska, Pod Gwiazdami | |||||||||||
24.01 |
21.02 |
20.03 |
17.04 |
22.05 |
19.06 |
24.07 | 21.08 | 18.09 | 23.10 | 20.11 | 18.12 |
Boguchwałowice |
|||||||||||
Ulice: Buczka, Jana Pawła II, Niepodległości, Poprzeczna |
|||||||||||
25.01 |
29.02 |
28.03 |
25.04 |
23.05 |
27.06 |
25.07 |
29.08 | 26.09 | 24.10 | 28.11 | 31.12 |
Ulice: Astrów, Biała, Bażantów, Bocianów, Błękitna, Bratków, Fiołków, Górna, Jaskółek, Jastrzębia, Kaczeńców, Kamienna, Kolorowa, Kormoranów, Krokusów, Kukułek, Nadbrzeżna, Nasturcjowa, Pierwiosnków, Piękna, Przyjaźni, Sezamkowa, Sielankowa, Skowronków, Słowików, Sokołów, Stokrotek, Szafirowa, Szpaków, Tęczowa, Tulipanów, Turkusowa. |
|||||||||||
22.01 |
19.02 |
18.03 |
22.04 |
20.05 |
17.06 |
22.07 |
19.08 | 23.09 | 21.10 | 18.11 | 16.12 |
Ulice: Aleje I – XX, Biwakowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jana Pawła II (106), Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Niepodległości (16), Parkowa, Wakacyjna, Wierzbowa |
|||||||||||
29.01 |
26.02 |
25.03 |
29.04 |
27.05 |
24.06 |
29.07 |
26.08 | 30.09 | 28.10 | 25.11 | 23.12 |
Toporowice |
|||||||||||
Ulice: Chrobakowe, Czerwonego Zagłębia, Dąbrowska, Dolna, Kwiatowa, Łąkowa, Mostowa, Ogrodowa, Ostrogórska, Urocza, Wyzwolenia |
|||||||||||
26.01 |
23.02 |
29.03 |
26.04 |
31.05 |
28.06 |
26.07 |
30.08 | 27.09 | 25.10 | 29.11 | 27.12 |
Ulice: Źródlana |
|||||||||||
18.01 |
22.02 |
21.03 |
18.04 |
16.05 |
20.06 |
18.07 |
22.08 | 19.09 | 17.10 | 21.11 | 19.12 |
Przeczyce |
|||||||||||
Ulice: 21 Stycznia, Kwiatów Polnych, Łabędzia, Młyńska, Podbiele, Podgórna, Słoneczna, Stawowa, Szeroka, Tysiąclecia, Zarzeczna, Zielona |
|||||||||||
30.01 |
27.02 |
26.03 |
30.04 |
28.05 |
25.06 |
30.07 |
27.08 | 24.09 | 29.10 | 26.11 | 24.12 |
Ulica: Stawowa - posesje o numerach 8, 12, 14 |
|||||||||||
22.01 |
19.02 |
18.03 |
22.04 |
20.05 |
17.06 |
22.07 |
19.08 | 23.09 | 21.10 | 18.11 | 16.12 |
Ulice: Podleśna, Rukoli, Targowa |
|||||||||||
24.01 |
21.02 |
20.03 |
17.04 |
22.05 |
19.06 |
24.07 |
21.08 | 18.09 | 23.10 | 20.11 | 18.12 |
Ulice: Cicha, Polna, Spokojna |
|||||||||||
25.01 |
29.02 |
28.03 |
25.04 |
23.05 |
27.06 |
25.07 |
29.08 | 26.09 | 24.10 | 28.11 | 31.12 |
Domki letniskowe |
|||||||||||
22.01 |
19.02 |
18.03 |
22.04 |
20.05 |
17.06 |
22.07 |
19.08 | 23.09 | 21.10 | 18.11 | 16.12 |
Mierzęcice Osiedle - wywóz dwa razy w tygodniu - w każdy poniedziałek i czwartek
HARMONOGRAM ODBIORU POPIOŁU
Z TERENU GMINY MIERZĘCICE
Mierzęcice |
|||||||||||
Ulice: Bankowa, Boczna, Głowackiego, Gminna, Kolejowa, Kościelna, Kościuszki, Księdza Władysława Zasadzina, Leśna, Miodowa, Południowa, Radosna, Sosnowa, Szkolna, Widokowa, Wolności, Wspólna |
|||||||||||
3.01 |
7.02 |
6.03 |
3.04 |
- |
5.06 |
- | 7.08 | - | 2.10 | 6.11 | 4.12 |
Nowa Wieś |
|||||||||||
Ulice: Akacjowa, Poranna, Strażacka, Wojska Polskiego, Zacisze, Zawadzkiego |
|||||||||||
5.01 |
2.02 |
1.03 |
5.04 |
- |
7.06 |
- | 9.08 | - | 4.10 | 8.11 | 6.12 |
Ulice: Południowa |
|||||||||||
3.01 |
7.02 |
6.03 |
3.04 |
- |
5.06 |
- | 7.08 | - | 2.10 | 6.11 | 4.12 |
Najdziszów |
|||||||||||
Ulica: Topolowa, Tylna |
|||||||||||
4.01 |
1.02 |
7.03 |
4.04 |
- |
6.06 |
- | 8.08 | - | 3.10 | 7.11 | 5.12 |
Sadowie |
|||||||||||
Ulica: Daleka, Dworska, Krótka, Zjazdowa |
|||||||||||
4.01 |
1.02 |
7.03 |
4.04 |
- |
6.06 |
- | 8.08 | - | 3.10 | 7.11 | 5.12 |
Zawada |
|||||||||||
Ulice: Nowowiejska, Pod Gwiazdami | |||||||||||
4.01 |
1.02 |
7.03 |
4.04 |
- |
6.06 |
- | 8.08 | - | 3.10 | 7.11 | 5.12 |
Boguchwałowice |
|||||||||||
Ulice: Aleje I – XX, Astrów, Biała, Bażantów, Biwakowa, Błękitna, Bocianów, Bratków, Brzozowa, Buczka, Bukowa, Dębowa, Fiołków, Grabowa, Górna, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jaskółek, Jastrzębia, Kaczeńców, Kamienna, Kasztanowa, Klonowa, Kolorowa, Kormoranów, Krokusów, Kukułek, Leszczynowa, Modrzewiowa, Nadbrzeżna, Nasturcjowa, Niepodległości, Parkowa, Pierwiosnków, Piękna, Poprzeczna, Przyjaźni, Sezamkowa, Sielankowa, Skowronków, Słowików, Sokołów, Stokrotek, Szafirowa, Szpaków, Tęczowa, Tulipanów, Turkusowa, Wakacyjna, Wierzbowa |
|||||||||||
8.01 |
5.02 |
4.03 |
8.04 |
- |
3.06 |
- |
5.08 | - | 7.10 | 4.11 | 2.12 |
Toporowice |
|||||||||||
Ulice: Chrobakowe, Czerwonego Zagłębia, Dąbrowska, Dolna, Kwiatowa, Łąkowa, Mostowa, Ogrodowa, Ostrogórska, Urocza, Wyzwolenia |
|||||||||||
5.01 |
2.02 |
1.03 |
5.04 |
- |
7.06 |
- | 9.08 | - | 4.10 | 8.11 | 6.12 |
Ulice: Źródlana |
|||||||||||
4.01 |
1.02 |
7.03 |
4.04 |
- |
6.06 |
- | 8.08 | - | 3.10 | 7.11 | 5.12 |
Przeczyce |
|||||||||||
Ulice: 21 Stycznia, Cicha, Kwiatów Polnych, Łabędzia, Młyńska, Podbiele, Podgórna, Podleśna, Polna, Rukoli, Słoneczna, Spokojna, Stawowa, Szeroka, Targowa, Tysiąclecia, Zarzeczna, Zielona |
|||||||||||
2.01 |
6.02 |
5.03 |
2.04 |
- |
4.06 |
- |
6.08 | - | 1.10 | 5.11 | 3.12 |
Ulica: Stawowa - posesje o numerach 8, 12, 14 |
|||||||||||
8.01 |
5.02 |
4.03 |
8.04 |
- |
3.06 |
- |
5.08 | - | 7.10 | 4.11 | 2.12 |
Objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych
oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego
Zbiórka odbędzie się zgodnie z poniższym harmonogramem:
12 marca 2024 r.:
13 marca 2024 r.:
14 marca 2024 r.:
15 marca 2024 r.:
9 kwietnia 2024 r.:
10 kwietnia 2024 r.:
11 kwietnia 2024 r.:
12 kwietnia 2024 r.:
13 maja 2024 r.:
14 maja 2024 r.:
15 maja 2024 r.:
Odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny należy wystawić przed posesję najpóźniej do godziny 6:00 w dniu odbioru.
W ramach zbiórki odbierane będą następujące odpady wielkogabarytowe:
meble domowe (stoły, szafy, krzesła, wersalki, fotele itp.), elementy wyposażenia mieszkań (dywany, wykładziny, materace, kołdry, pierzyny, poduszki, walizki, torby podróżne, lampy i żyrandole bez żarówek, obudowy sprzętu elektronicznego itp.), ramy okienne bez szyb, meble ogrodowe (drewniane i z tworzyw sztucznych), sprzęt sportowy (rowery bez opon, narty, sanki, sprzęt do ćwiczeń itp.), wózki i chodziki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów, duże odpady plastikowe (doniczki, skrzynki, czyste wiaderka itp.).
Ze zbiórki wyłączone są odpady szkodliwe i niebezpieczne (farby, lakiery, kleje, oleje, smary, środki ochrony roślin itp. oraz opakowania po tych odpadach), odpady ogrodowe (gałęzie, liście, trawa itp.), odpady remontowe (gruz budowlany, wata szklana, papa, styropian itp.), części samochodowe (zderzaki, lusterka samochodowe, kołpaki itp.), zużyte opony.
Odbiorcą odpadów jest firma PZOM Strach Sp. z o.o. Sp. k.