Logo Gminnego Ośrodka Kultury w MierzęcicachMając na uwadze troskę o zdrowie uczestników zajęć i warsztatów organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach, w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną związaną z pandemią koronawirusa COVID-19 i wciąż wzrastającą liczbą zakażeń tą chorobą, informujemy o zawieszeniu do odwołania zajęć odbywających się w grupach.

 

Równocześnie zawiadamiamy, że warsztaty nauki gry na instrumentach, ze względu na swój indywidualny charakter, odbywają się w niezmienionej formie.

Powyższe nie oznacza, że zawieszamy swoją działalność- w tej kwestii postanowiliśmy się nie poddawać i przenosimy nasze zajęcia do internetu. Nasza pomysłowość nie zna granic, więc czeka na Państwa mnóstwo niespodzianek! Planujemy organizację wielu konkursów z nagrodami, warsztaty kulinarne w zupełnie nowym-domowym wydaniu, warsztaty rękodzieła dla dzieci i dorosłych w nowej formie, a także warsztaty dziennikarskie: www.facebook.com/gokmierzecice/photos/

Pewnie nurtuje Państwa pytanie, na czym będą polegały warsztaty kulinarne i warsztaty z rękodzieła dla dzieci i dorosłych w nowej-domowej odsłonie? Na każde warsztaty będzie prowadzony nabór jak dotychczas. O udziale w warsztatach będzie decydowała kolejność zgłoszeń, z uwagi na obowiązujące limity. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma do domu specjalnie przygotowany pakiet towarów, które będą niezbędne do wykorzystania w trakcie prowadzonych zajęć. Do pakietu załączymy film instruktażowy! Co istotne, udział w tak przygotowanych zajęciach jest bezpłatny!

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu (www.facebook.com/gokmierzecice), gdzie będziemy regularnie informować o wszystkich wydarzeniach i niespodziankach, które Państwu oferujemy!

Zapewniamy dobrą zabawę i nieustający rozwój!