Miniatura - zajączek wielkanocny oraz pisankiJako, że Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Mierzęcice do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym na najpiękniejszą kartkę wielkanocną.

Prace konkursowe oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych:

• I kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym;
  • II kategoria wiekowa – uczniowie klas I – III szkół podstawowych;
  • III kategoria wiekowa - uczniowie klas IV – VIII szkół podstawowych.

Celem tej twórczej rywalizacji jest: pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą, zdobywanie doświadczenia w zakresie twórczości plastycznej, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości, umożliwienie prezentacji własnych dokonań twórczych.

Aby wziąć udział w konkursie należy za pomocą dowolnej techniki wykonać kartkę wielkanocną w formacie A5 (złożona kartka w formacie A4). Zdjęcie lub zdjęcia wykonanej pracy konkursowej wraz ze zdjęciem/skanem karty zgłoszenia (załącznik nr 1) należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie od 9 do 24 marca 2021 r. Co istotne, na fotografii musi znajdować się przód, środek oraz tył kartki. Udział w wydarzeniu jest równoznaczny z akceptacją jego regulaminu. Komisja konkursowa, powołana przez mierzęcicki GOK, wyłoni laureatów spośród nadesłanych prac. Wybrane przez Komisję prace konkursowe zostaną opublikowane na fanpage’u organizatora oraz na stronie internetowej www.mierzecice.pl.

Zachęcamy dzieci i młodzież z terenu naszej gminy do udziału w tym wydarzeniu!

Do pobrania:

Plakat promujący Gminny Konkurs Plastyczny na najpiękniejszą kartkę wielkanocną