Logo artykułu - plakat wydarzeniaGminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza na „Pokaz zwierząt świata”. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca 2021 roku w Filii Bibliotecznej Nr 5 w Mierzęcicach Osiedlu. Uczestników I grupy zapraszamy na godz. 15:00, II grupy -na godz.16:10, zaś III- na godz.17:20. Bilety wstępu w cenie 15 zł. Zapisy na pokaz pod nr tel. mierzęcickiego GOK: 32 2887082.

Logo artykułu - plakat wydarzeniaGminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza na spektakl pt. „Dobry wieczór z Pakosińską”, który odbędzie się 28 czerwca 2021r. o godz. 18.00, w budynku GOK przy ul. Wolności 102 A. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w mierzęcickim GOK. Zapisy pod nr 32 288 70 82.

Logo artykułu - zdjęcie z Dnia Dziecka4 czerwca 2021r. w godz. od 16.00 do 19.00 na terenie znajdującym się za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mierzęcicach zorganizowana została zabawa dla najmłodszych mieszkańców gminy Mierzęcice, z okazji obchodzonego kilka dni wcześniej Dnia Dziecka.

Logo artykułu - plakat warsztatówGminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach serdecznie zaprasza dorosłych mieszkańców naszej gminnej społeczności na warsztaty tworzenia wiszących ogrodów pod nazwą KOKEDAMA.

Logo artykułu - plakat warsztatów17 czerwca 2021r., o godz.16.00, Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach organizuje dla dzieci i młodzieży warsztaty, podczas których uczestnicy stworzą kartkę z życzeniami dla swojego nauczyciela z okazji zakończenia roku szkolnego.

Logo artykułu - plakat warsztatówGminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty stomatologiczne.

Logo artykułu - miniaturka plakatu4 czerwca 2021r. Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza na Wielki Koncert Rodzinny pn. „Ale wkoło jest wesoło”.

Logo artykułu - miniaturka zdjęcia przedstawiająca Smoczycę KlaręGminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach oraz Komenda Powiatowa Policji w Będzinie - Organizatorzy konkursu na stworzenie edukacyjnej gry planszowej dla całej rodziny, której główną bohaterką będzie Smoczyca Klara zdecydowali o wydłużeniu terminu składania prac konkursowych do 30 czerwca 2021 r.

Logo artykułu - plakat warsztatówGminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza najmłodszych mieszkańców gminy do udziału w warsztatach domowych, podczas których uczestnicy wykonają pacynki oraz stworzą twórcze prace w technice quillingu.

Logo artykułu - rysunkowe, uśmiechnięte słońceGminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza do udziału w niezwykle istotnym dla naszego środowiska naturalnego oraz nas samych przedsięwzięciu pn. „Akademia Ekologii”.

Logo artykułu - kartka wielkanocna z zającem25 marca br., jury Gminnego Konkursu Plastycznego na najpiękniejszą kartkę wielkanocną dokonało wyboru zwycięskich prac. Organizatorem tej twórczej rywalizacji, która odnosiła się do staropolskiej tradycji własnoręcznego wykonywania kartek świątecznych był Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach.

Logo artykułu - napis zajęcia teatralneGminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach już dziś zachęca dzieci i młodzież z terenu gminy Mierzęcice do udziału w zajęciach teatralnych z wykorzystaniem nowych technologii oraz technik radiowych i filmowych. Równocześnie informujemy, że zajęcia odbywać się będą w trybie stacjonarnym w budynku mierzęcickiego GOK od momentu, gdy zniesione zostaną obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne w związku z pandemią COVID-19.