Miniatura - logo artykułuKomisja konkursowa Oddziału Regionalnego KRUS w Częstochowie wyłoniła 3 zwycięzców, spośród wszystkich prac nadesłanych do konkursu fotograficznego.

Konkurs skierowany był do rolników z województwa śląskiego, a głównym zadaniem było wykonanie ciekawego zdjęcia obrazującego, w jaki sposób dzieci i dorośli mogą bezpiecznie i kreatywnie spędzać wakacje
w gospodarstwie rolnym.

Podkreślamy, że takie działania prewencyjne, w formie konkursu, również promują prawidłowe nawyki i zachowania dzieci i dorosłych związane z pracą
i zabawą w gospodarstwie rolnym.

Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne i praktyczne nagrody, które zostaną wręczone po uprzednim uzgodnieniu ze zwycięzcami. Poniżej przedstawiamy 3 zwycięskie fotografie.

Pierwsze miejsce w konkursie przyznano Pani Bożenie Materla z miejscowości Świbie.

Konkurs fotograficzny - pierwsze miejsce Bożena Materla z miejscowości Świbie

Drugie miejsce zajęła Pani Hanna Wais zamieszkała w miejscowości Połomia.

Konkurs fotograficzny - drugie miejsce Hanna Wais z miejscowości Połomnia

Natomiast trzecie miejsce zajął Pan Marek Powroźnik z Grabowa.

Konkurs fotograficzny - trzecie miejsce Marek Powroźnik z miejscowości Grabowa