System Elektronicznej Komunikacji Administracji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej             

            

Mamy kota na punkcie mleka

„Mamy kota na punkcie mleka“ tak brzmi nazwa projektu, do którego przystąpiła Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach. Jest to projekt ogólnopolski, realizowany przez Polską Izbę Mleka, skierowany do szkół podstawowych dla klas I-III.

 

Projekt ma na celu uświadamiać i pokazywać, jak ważne jest picie mleka we wczesnym wieku szkolnym, wspieranie nauczycieli w edukowaniu o dobroczynnych skutkach picia mleka. Uczniowie dzięki przystąpieniu do projektu będą mogli korzystać z ciekawych pomocy edukacyjnych, brać udział w konkursach, a nawet spotkać się podczas prelekcji  z Kotem Mleczysławem. Akcja „Mamy kota na punkcie mleka” jest dopełnieniem prowadzonej przez naszą szkołę akcji „Szklanka Mleka” i jesteśmy pewni, że przyniesie wiele radości naszym uczniom.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach
mgr Katarzyna Łozińska-Jach

Starostwo Powiatowe w Będzinie Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego Śląska Organizacja Turystyczna Śląski Związek Gmin i PowiatówBrynica to nie granicaPowiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że serwis internetowy www.mierzecice.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.