Logo Gminnego Ośrodka Kultury w MierzęcicachJuż po raz drugi Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza do udziału w warsztatach on-line, transmitowanych z Bajki Pana Kleksa. Tym razem wydarzenie odbędzie się 9 grudnia 2020r. o godz. 17:00, a jego tematem przewodnim będzie EKO SZTUKA.

Udział w warsztatach jest bezpłatny - aby wziąć udział w warsztatach należy przesłać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie wiadomości należy wpisać: WARSZTATY EKO SZTUKA – ZGŁOSZENIE, w treści wiadomości należy podać imię i nazwisko uczestnika/uczestników warsztatów. Do zgłoszenia należy załączyć również klauzule przetwarzania danych, którą należy podpisać i odesłać skan/zdjęcie.

Na adres, z którego zostanie wysłane zgłoszenie, na kilka dni przed wydarzeniem zostanie udostępniona lista materiałów potrzebnych do czynnego uczestnictwa w zajęciach oraz link, pod którym odbędzie się transmisja. W wydarzeniu mogą uczestniczyć całe rodziny – do czego serdecznie zachęcamy! Warsztaty prowadzone będą przez zawodowego popularyzatora nauki oraz doświadczonego animatora.

Wydarzenie nadawane jest na żywo, prosto z wnętrza Bajki Pana Kleksa. Podczas połączenia uczestnicy warsztatów zgromadzeni przed ekranem komputera, smartfona czy tabletu zamienią się na chwilę w małych chemików, a także nauczą się jak kreatywnie wykorzystać rzeczy z pozoru już niepotrzebne (upcyklingu).

Dodatkowo, po wydarzeniu wszyscy uczestnicy otrzymają 3 autorskie e-booki: „15 pomysłów na rodzinne Święta” - animatorzy Bajki przedstawią w nim swoje pomysły na ciekawe spędzenie Gwiazdki, „Pyszne Święta” - przewodnik kulinarny, przygotowany przez Szefa Kuchni Hotelu Rezydencja Luxury - Krystiana Cieślę, „Familijne warsztaty naukowe” - zbiór domowych eksperymentów, przygotowanych przez zespół naukowców pod patronatem dr Książczyka.

Ponownie zachęcamy do udziału w konkursie związanym z warsztatami EKO SZTUKA! Spośród zdjęć z warsztatów on-line zamieszczonych w komentarzu pod postem, wybierzemy i nagrodzimy najlepsze. Do wygrania: Voucher 1+1 na wstęp do Bajki Pana Kleksa w Katowicach ważny do 31.12.2021, Puzzle, ekologiczna smycz oraz skarpetki z Bajki Pana Kleksa. Już dziś zgłoś swoje dziecko do udziału i wpraw swoją rodzinę w przedświąteczny nastrój. Poczuj razem z nami magię świąt!

Do pobrania:

Plakat - zaproszenie do udziału w warsztatach EKO SZTUKA