Miniatura - logo artykułu - filia gminnej biblioteki na Osiedlu w MierzęcicachWzmacnianie potencjału społeczności lokalnej na terenie Gminy Mierzęcice.

Zajęcia sportowe i artystyczne, warsztaty z psychologiem, a także zajęcia z aktywizacji zawodowej, czy szeroko pojętej profilaktyki prozdrowotnej - na udział w tych i wielu innych przedsięwzięciach mogli liczyć mieszkańcy Gminy Mierzęcice, którzy skorzystali z oferty zajęć realizowanych w ramach projektu pn. "Wzmacnianie potencjału społeczności lokalnej na terenie Gminy Mierzęcice".

Na realizację projektu, który miał na celu wzrost aktywności społeczno – zawodowej społeczności lokalnej, Gmina Mierzęcice otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w wysokości ponad 328 tysięcy złotych.

Więcej informacji o realizowanym w naszej gminie projekcie znajdą Państwo w materiale filmowym przygotowanym przez telewizję iTV Region.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez telewizję iTVRegion: