Miniatura - Herb Gminy MierzęciceSzanowni mieszkańcy. W związku z budową kanalizacji sanitarnej od dnia 28.06.2012 - do dnia 29.06.2012r. odbędą się uzgodnienia przebiegu kanalizacji na obszarze ulic: Buczka, Swobody i Szczęśniaka (DK 78) w Boguchwałowicach, Wolności w Mierzęcicach oraz 21 Stycznia w Przeczycach.

Uzgodnienia w rejonie ulic Buczka i Swobody w Boguchwałowicach będą prowadzone przez pracowników biura projektowego MGGP, w następującym składzie:

1. Kędziora Paweł.
  2. Kulczak Łukasz.
  3. Kwaśnik Łukasz.
  4. Grygowicz Wioletta.

Natomiast uzgodnienia w rejonie ulic Wolności w Mierzęcicach, 21 Stycznia w Przeczycach oraz Szczęśniaka w Boguchwałowicach będą prowadzone przez pracowników biura projektowego MGGP, w następującym składzie:

1. Bartosz Dzwonek
  2. Wojciech Żywczak
  3. Grzegorz Kukliński

Pracownicy będą wyposażeni w kamizelki z logo MGGP S.A koloru seledynowego. Telefon kontaktowy do biura MGGP S.A.: (14) 631 87 48

Proszę o pomoc z Państwa strony w sprawnym przeprowadzeniu uzgodnień.
Za okazaną życzliwość z góry dziękuję.

Wójt Gminy Mierzęcice
/-/ mgr Grzegorz Podlejski